Lithuanian RolePlay City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumas skirtas LT-RPC nariams. Serverio IP 84.32.30.4:8585


You are not connected. Please login or register

AdamWolf...

+3
R E M I
Adam_Wolf
arabas
7 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1AdamWolf... Empty AdamWolf... Pen. 08 29 2008, 22:34

arabas


Narys
Narys

Jusu In-Game vardas: Carmine Lombardo
Administratoriaus Vardas: Adam Beluci, Luca Gambino (Adam Wolf forumuose..)
Liudininkai: Enzo Salieri del insult, o del kick Richard Marquiz, Deke DaSilva ir... Kazkas dar neprisimenu..
Yvikio Aprasymas: Pirmame screenshote Adam Beluci ( Dabar Luca Gambino) insultina mane kai paprasiau pasikeisti skin, nes naudoja musu seimos skin... Antrame kick uz tai kad rasau jam whisper, ir grasina warn'u..
Yrodimai(Screen):
Paprasiau pasikeisti skina, del to kad jis naudojo toki pat kaip musu faction "Piciotto" rank skina.. Beje as jo prasiau 2 ar 3 kartus, ir visus kartus jis mane pasiunte... Na, kaip ir screenshote.
AdamWolf... I1837_samp048
Na, reason pasako viska..
AdamWolf... I1838_samp049

2AdamWolf... Empty Re: AdamWolf... Pen. 08 29 2008, 22:55

Adam_Wolf


Ex - Admin
Ex - Admin

Pirmam foto:
Tu jau mane galutinai buwai uzp***** su tuo keisk skin , kaip noriu taip ir rengiuos tu man nepaaiskinsi.
Antram foto:
Tu ten sakai Deke noriu pasakysiu serva kur daug geresnis scripteris negu hanibal ir t.t. cia stumi ant sito servo scriptu, ir kai tawe kick'inau uz tai ,tu man i /w parasiai "snoperio padlaizys"

3AdamWolf... Empty Re: AdamWolf... Št. 08 30 2008, 00:31

arabas


Narys
Narys

Tai kad del to skin, visus 2 ar 3 kartus tu mane pasiuntei... Nors as normaliai paprasiau pasikeist skin, nei siunciau ** nei ka.. O tavo atsakymas "eik **" nu cia dar is admino to tiketis tai zinai.. O kad esi snoperio padlaizys tai tiesa ^^

4AdamWolf... Empty Re: AdamWolf... Št. 08 30 2008, 01:52

R E M I

R E M I
Ex - Admin
Ex - Admin

Nesinori smeizt draugo brolio bet Adamui iki admino dar paaugt reik, arba smarkiai tvarkyt savo elgesi.

5AdamWolf... Empty Re: AdamWolf... Št. 08 30 2008, 07:12

ValenTine

ValenTine
Narys
Narys

Geras kai pirmame foto kai sako bibuci Very Happy

6AdamWolf... Empty Re: AdamWolf... Št. 08 30 2008, 08:31

Adam_Wolf


Ex - Admin
Ex - Admin

arabas rašo:Tai kad del to skin, visus 2 ar 3 kartus tu mane pasiuntei... Nors as normaliai paprasiau pasikeist skin, nei siunciau ** nei ka.. O tavo atsakymas "eik **" nu cia dar is admino to tiketis tai zinai.. O kad esi snoperio padlaizys tai tiesa ^^

Taigi davai cia pareklamink ta savo "Dievaiciu" serva kur ten scripteriai geriausi pasauly ir pavaryk ant adminu.

7AdamWolf... Empty Re: AdamWolf... Št. 08 30 2008, 09:18

WARRIOR

WARRIOR
Game Admin
Game Admin

\Del Skin nieko nesakau nes tai ira IC reikelas taigi jei norit kad jis pasikeistu skin galit IC ka nors padaryti bet ne OOC nes IC visi kaip nori taip ir rengiasi, O adam labai blogai elgiesi pasiuntes Nx, Pirma kaip adminui tau reike pasikinti kodel nesikeisi skin O ne nx Siusti, O paasikinimas butu toks: Cia ira IC jei tau nepatinka mano apranga Sakik IC, arba Nudek RP, arba gerai sumusk, Tada gal jis pasikeis Rp'indamas kad vel negauti i kaulus.

https://lt-rpc.forumlt.com

8AdamWolf... Empty Re: AdamWolf... Št. 08 30 2008, 10:25

Adam_Wolf


Ex - Admin
Ex - Admin

Tai as jam neviena karta skiau kaip noriu taip rengiuos o tas wistiek man floodina.

9AdamWolf... Empty Re: AdamWolf... Št. 08 30 2008, 10:26

Rejected

Rejected
Lead Administrator
Lead Administrator

Tiek adminas , tiek Enzo Salieri Gaus po Warna.

Abu atvejai - OOC Insult.

https://lt-rpc.forumlt.com

10AdamWolf... Empty Re: AdamWolf... Št. 08 30 2008, 10:37

Han1baL

Han1baL
Lead Administrator
Lead Administrator

arabas rašo:snoperio padlaizys tai tiesa ^^

As tai nevarysiu kaip tu prie PC sustras kaip bbz kas gal tu koks Rembo ant visu ko netyngi stumi nu ka galiu pasakyt cenzura lieka cenzura koks buvai seniau cenzura toks ir likai cenzura
nu cia tas pats kaip protingas su asilu nesusneka(aisku tu dar pradesi aiskinti kad as ar kas kitas asilas o tu tipo protingas) tavo protas neprilyksta gatves stulpui.

11AdamWolf... Empty Re: AdamWolf... Št. 08 30 2008, 11:20

Svečias


Svečias

Rejected rašo:Tiek adminas , tiek Enzo Salieri Gaus po Warna.

Abu atvejai - OOC Insult.
Adminui warn neipisi yra apsauga.Ir siaip manau KIEK MUSU SERVAS MAZAI LAIKO, O KIEK JAU SUPISTU NUSISKINDIMU???Darykit isvadas.Aisku jus sakysit, kad jie cia nesamones raso, as pritarciau jei rasytu nonRPeris, o dabar arabas RPina daug geriau neik kaij kurie is musu.SUSIMASYKIT.

12AdamWolf... Empty Re: AdamWolf... Št. 08 30 2008, 11:43

Han1baL

Han1baL
Lead Administrator
Lead Administrator

ner cia ka mastyt jis ir seniau stumdavo ant visu adm ir dabar jis taip daro tycia nes jis niekada nebuvo pas mus adm o tokiu lamu kaip jis ir nebus pas mus adm.
+ RP tai zn neblogas bet geri RP'eriai nevaro ant adminu tik del to kad jie jam nepatinka.

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume