Lithuanian RolePlay City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumas skirtas LT-RPC nariams. Serverio IP 84.32.30.4:8585


You are not connected. Please login or register

Ko reikia kad jum butu idomu zaisti(?)

+9
Marijus
Edwux
Johnathan.
InFinity
Han1baL
F3R@L
Meskenas
MNK
Rejected
13 posters

Pereiti prie : Previous  1, 2

Go down  Pranešimas [Puslapis 22]

Han1baL

Han1baL
Lead Administrator
Lead Administrator

InFinity rašo:Pasiulymai:

1.Padaryti Bankomatus Kad Is Ju Pasimti Pinigus/Padieti Eeitu Bet Zinoma Bankomatai Turi Buti Logiskose Vietose Kad Nebutu Kokiam Grove Street Ar Kkiam Gyvenamuju Namu Kvartale Bankomatus Statyti Reiktu Prie Parduotuviu o Ne Ant Saligatviu ar Prie Sienos Pvz:CityHall,PD,SA-ES,BANK,BurgerShot,Unity Stotyje ir t.t

2.Manau Butu Gerai Padaryti Kad Eitu Laikyti Ginklus/Pinigus Masinose ir Namie Kad Juos Eitu Pasideti cia Jauciu Butu Sunku Igivendinti Bet Nezinau Gal ir Pavyktu

3.Reikia Daugiau Anim Nes Apie 100% RP'inimo Sudaro 50% /me komandu ir 50% Anim'u Tikrai Bent Man su Anim Linksmiau RP'inti

4.Sis Pasiulimas Tikrai Bus Sunkiai Igivendintas Nes Jau Panasi Tem Buvo Padaryti Kad Ginklu Kulkos Pasibaigusios Nepranyktu Ginklas Ka Nors Prie /stats Prideti Kad Rodytu Kuklku Kiek Turi O jas Naudoti Butu Pvz: /useammunation [Gun Name][Ammunition Amount] /useammunition m4 100 Panasiai Kaip Su Narkotikais
Bet Jaigu Turi Kulku Bet Neturi Ginklo Ju Neitu Naudoti

pirmas punktas senai galvoju bet paskui banke neiks nesirinks o tokaim kaip LS sunku ka nors susirasti tad bankas ir banko aisktele geriausai vieta.
antras punktas neiseitu man taip
trecias punktas galima ydet bet tos anim pastringa todel jas ir isemes
ketvirtas punktas tirkai neiseis jei neisejo kad ginklai nepranyktu kaip atsijungi ir prisijungi tai antras ir ketvirtas niekaip.

Rocked

Rocked
Narys
Narys

Reiktu padaryt traukinių stotį, kad City Hall galimėtu dirbt traukinio mašinistu kuris pervežinėtu žmonęs į kitus miestus, lėktuvo pilotu kuris skraidintu žmonęs tarp miestų, tolimųjų reisų sukvežimių- autobusų vairuotojų. Pvž: kad reiktu jei reikia ginklų tai reikia važiuot kur nors ten į kitą San Andreas galą kad gaut ginklų iš kokių sandėlių. O tie sandėliai priklauso mafijoms. Na trumpai pasakius- reikia kad veiksmas vyktu ne vien LSPD, bet ir kituose miestuose, kad kituose miestuose, kaimuose būtų namų nusipirkt, ūkį pirkt, dirbt ten. Reikėtu pagerint susisiekimą tarp miestų. Manau naudingas pasiūlymas

Johnathan.

Johnathan.
Veteranas
Veteranas

FBI: Parasius /duty gauti: Banana, Mp5, Deagle, Foto Aparata, lagamina (jei su skin packu, nes ten vietoj lauztuvo rodo jy)

LSPD: Lyg ir nieko netruksta.

Kariuomene: Daugiau nariu.

Taksistam: Nariu.!, Nariu.!, Nariu.!

SA-ES: Gaisrininku, Vidaus, Nariu.

S.W.A.T : Gal ir daug, bet prideti prie FBI nes kai strumuojam reikia ju.

Cia mano nuomone.
Smile Smile

Johnathan.

Johnathan.
Veteranas
Veteranas

Atsizvelkit y mano pasiulyma. Smile

Han1baL

Han1baL
Lead Administrator
Lead Administrator

Carlo_Mendez rašo:FBI: Parasius /duty gauti: Banana, Mp5, Deagle, Foto Aparata, lagamina (jei su skin packu, nes ten vietoj lauztuvo rodo jy)

LSPD: Lyg ir nieko netruksta.

Kariuomene: Daugiau nariu.

Taksistam: Nariu.!, Nariu.!, Nariu.!

SA-ES: Gaisrininku, Vidaus, Nariu.

S.W.A.T : Gal ir daug, bet prideti prie FBI nes kai strumuojam reikia ju.

Cia mano nuomone.
Smile Smile

man ant tu tavo FBI nusisikt tu blet pirma ismok su FBI lost tada ir gausi ko noresi kol losi tia kaip dabar lyg koks Mentas tai sudo guza ir gausi.
/duty yra su Mentais sujungtas tad jei apdaryciau akd gatumet fotika ir pns tada ir mentai gautu + banano FBI neturi niekada ir + Lagaminelio negalima duoti nebent bent puse servo turetu ta skin pack kol beveik nieko neturi tai negalima.

Johnathan.

Johnathan.
Veteranas
Veteranas

Han1baL rašo:
Carlo_Mendez rašo:FBI: Parasius /duty gauti: Banana, Mp5, Deagle, Foto Aparata, lagamina (jei su skin packu, nes ten vietoj lauztuvo rodo jy)

LSPD: Lyg ir nieko netruksta.

Kariuomene: Daugiau nariu.

Taksistam: Nariu.!, Nariu.!, Nariu.!

SA-ES: Gaisrininku, Vidaus, Nariu.

S.W.A.T : Gal ir daug, bet prideti prie FBI nes kai strumuojam reikia ju.

Cia mano nuomone.
Smile Smile

man ant tu tavo FBI nusisikt tu blet pirma ismok su FBI lost tada ir gausi ko noresi kol losi tia kaip dabar lyg koks Mentas tai sudo guza ir gausi.
/duty yra su Mentais sujungtas tad jei apdaryciau akd gatumet fotika ir pns tada ir mentai gautu + banano FBI neturi niekada ir + Lagaminelio negalima duoti nebent bent puse servo turetu ta skin pack kol beveik nieko neturi tai negalima.

Jei neturi tai kam ydetas.?

Han1baL

Han1baL
Lead Administrator
Lead Administrator

Carlo_Mendez rašo:
Han1baL rašo:
Carlo_Mendez rašo:FBI: Parasius /duty gauti: Banana, Mp5, Deagle, Foto Aparata, lagamina (jei su skin packu, nes ten vietoj lauztuvo rodo jy)

LSPD: Lyg ir nieko netruksta.

Kariuomene: Daugiau nariu.

Taksistam: Nariu.!, Nariu.!, Nariu.!

SA-ES: Gaisrininku, Vidaus, Nariu.

S.W.A.T : Gal ir daug, bet prideti prie FBI nes kai strumuojam reikia ju.

Cia mano nuomone.
Smile Smile

man ant tu tavo FBI nusisikt tu blet pirma ismok su FBI lost tada ir gausi ko noresi kol losi tia kaip dabar lyg koks Mentas tai sudo guza ir gausi.
/duty yra su Mentais sujungtas tad jei apdaryciau akd gatumet fotika ir pns tada ir mentai gautu + banano FBI neturi niekada ir + Lagaminelio negalima duoti nebent bent puse servo turetu ta skin pack kol beveik nieko neturi tai negalima.

Jei neturi tai kam ydetas.?

taigi sakau sujungtas /duty su Mentu dieve mano tu isvis neskaitai ka rasau turbut...

Johnathan.

Johnathan.
Veteranas
Veteranas

Netaip perskaiciau.

R E M I

R E M I
Ex - Admin
Ex - Admin

Reikia grazinti givegun sistema, ginklus leist pardavinet net ir civiliams,ir dazniau leist pasisaudyt, adminai turetu uzsiimti eventais

Han1baL

Han1baL
Lead Administrator
Lead Administrator

arda rašo:Reikia grazinti givegun sistema, ginklus leist pardavinet net ir civiliams,ir dazniau leist pasisaudyt, adminai turetu uzsiimti eventais

jokiu /givegun o /sellgun tik mafijos ir . ir dabar nei 1 DM nematau kai tik mafijos pardavienja jei nori paDM'inti eik y DM srw ir DM'ink y valias.

R E M I

R E M I
Ex - Admin
Ex - Admin

RP DM'int 100 kartu idomiau, todel ir siulau

MNK

MNK
Veteranas
Veteranas

arda rašo:RP DM'int 100 kartu idomiau, todel ir siulau

Pritariu king

http://pc-games.xz.lt/

Johnathan.

Johnathan.
Veteranas
Veteranas

Padarykit koky eventa nu.

TreaXy ;*

TreaXy ;*
Veteranas
Veteranas

Han1baL rašo:
arda rašo:Reikia grazinti givegun sistema, ginklus leist pardavinet net ir civiliams,ir dazniau leist pasisaudyt, adminai turetu uzsiimti eventais

jokiu /givegun o /sellgun tik mafijos ir . ir dabar nei 1 DM nematau kai tik mafijos pardavienja jei nori paDM'inti eik y DM srw ir DM'ink y valias.

VA DM'eriu servai Wink gali eit: IP:
dar viena reklama ir ban 4 ever + ten tipo RP tai bus idomiau.. Ir + Ten vardus gali koki tik nori svarbu kad tu zaisi..

InFinity

InFinity
Veteranas
Veteranas

Jai Norit RP DM Servo Eikit pas Nonz ten kazkoks sudas bet kaip jums uzteks

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 22]

Pereiti prie : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Policininkam butu idomiau

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume