Lithuanian RolePlay City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumas skirtas LT-RPC nariams. Serverio IP 84.32.30.4:8585


You are not connected. Please login or register

Rinkimai jums patinkančio Rp'erio

4 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1Rinkimai jums patinkančio Rp'erio Empty Rinkimai jums patinkančio Rp'erio Sk. 08 31 2008, 21:22

F3R@L

F3R@L
Game Admin
Game Admin

Taigi manau jau galime išrinkti geriausią mūsų serverio Rp'erį,Taigi manau anketa turėtu būti tokia:
Jūsų vardas:(Ic vardas ir pavarde
Žmogaus kurio siūlote į geriausius Rp'erius vardas:(Ic vardas ir pavarde)
Dėl ko jums su juo patinka Rp'inti , koks įvykis paliko didžiausią įspudį?


Mano siūlymas ( kas nesuprato ir pavyzdys)

Jūsų vardas:Gerald_Ezzy
Žmogaus kurio siūlote į geriausius Rp'erius vardas:Carlo_Mendez
Dėl ko jums su juo patinka Rp'inti , koks įvykis paliko didžiausią įspudį?Su juo įdomu Rp'inti bet kokioje situacijoje Jis moka naudotis ir /me komandomis ne powergamina ir ne metagamina , jis yra Ftb vadas dėl to su juo įdomu kalbėtis per IC ypač patiko šiandien 2008 08 31 dieną , nes aš su juo kalbėjau dėl carl, dar kaip sulaikė visą Crips gaują , tada igali rpinome, ir galiausiai šiandeinvakare irgi jis idomaii kalbėjo.

https://lt-rpc.forumlt.com

Meskenas


Narys
Narys

Jūsų vardas:Jose_Perez
Žmogaus kurio siūlote į geriausius Rp'erius vardas:Enrique_Perez
Dėl ko jums su juo patinka Rp'inti , koks įvykis paliko didžiausią įspudį?Kiek jis pas mane gaujoj yra atrodo dvi dienos ir mes smagei RP'inom ypac siandien labai patiko kai nuzudem viena G-unit RP'inom gal puse valandos kol su jo lavonu susitvarkem ir seip smagu su juo RP'inti kiek dar man teko, toki Rp'eri turedamas tikrai pasieksiu kaska su gauja Wink

ValenTine

ValenTine
Narys
Narys

Jūsų vardas:(Ic vardas ir pavarde): Vincen Valentine
Žmogaus kurio siūlote į geriausius Rp'erius vardas:(Ic vardas ir pavarde) Tim Vince
Dėl ko jums su juo patinka Rp'inti , koks įvykis paliko didžiausią įspudį?: Na Yra drasus, smagu su juo paRPpint dazniausiai zvengiam ir zvengiam su juo arba is juo xD na o kodel drasus? Blead merga isprievartavo xD su visom /me komandom ir t.t. As su Evans nei nebutumem isdryse xD Nu dar ir Evans kartais gerai pasvaigsta xD Syki issikiepi mesos (Jis Big Smoke) as nupisau ir ismeciau pro langa xD Po keliu valandu vel issikepi sako: Atimsi papjausiu xD Tas dar blead man alu nupiso -.- ... Nu zodziu patinka man su jais kartai paRPint, bet kartais ir daro klaidu... + Jie niekad neisdoda gaujos o man tas patinka negu kaip kiti... 1h jau iseina...


Off Topic: ir blead pakarsiu kai suzinosiu koki ten nuzudet ... xD

Johnathan.

Johnathan.
Veteranas
Veteranas

Jūsų vardas: Carlo_Mendez
Žmogaus kurio siūlote į geriausius Rp'erius vardas:(Ic vardas ir pavarde) Gerrald_ Ezzy
Dėl ko jums su juo patinka Rp'inti , koks įvykis paliko didžiausią įspudį?: Sis zmogus yra nerealiai geras Rp'intojas, as esu FBI ir su juo kalbejau, su juo kalbiesi kaip tikrovei visi tie /s gerai iseina zodziu Gerrald'ai susitiksim dar pasikalbesim. Dekoju jam labai, labai.. Smile

F3R@L

F3R@L
Game Admin
Game Admin

Prašau nenukrypti nuo temos..

https://lt-rpc.forumlt.com

F3R@L

F3R@L
Game Admin
Game Admin

Tai nemegokite rašykite Smile

https://lt-rpc.forumlt.com

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume