Lithuanian RolePlay City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumas skirtas LT-RPC nariams. Serverio IP 84.32.30.4:8585


You are not connected. Please login or register

oGames serveriukas. ;pp

4 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1oGames serveriukas. ;pp Empty oGames serveriukas. ;pp Pir. 09 01 2008, 20:27

Johnathan.

Johnathan.
Veteranas
Veteranas

Na (( Nujemaiu ju serverio tinklapio Veba kad nebutu reklamos)) servas yra sudo gabalas, vienas zmogus sukure saita www.gaidysyranonzservas.duxiskiservai.xz.lt ten viena gera eilute buvo " Ai, dar pamirsau pamineti didziojo noNz nicka per RP :O jis yra Alex_Vega, tai taip pat yra kopija vieno zmogaus nicko, kuris vis dar losia RP. Tai kaip matote, noNz yra labai "apsisikes" zmogus visu SA-MP serveriu kureju akyse. Ji net adminai jo serveryje isduoda. Na ka cia bepridurus " ;DDDDDDDDD.

2oGames serveriukas. ;pp Empty Re: oGames serveriukas. ;pp Antr. 09 02 2008, 10:17

ValenTine

ValenTine
Narys
Narys

wo wakar atsikirto www.SFan.xz.lt/index.html nonz

3oGames serveriukas. ;pp Empty Re: oGames serveriukas. ;pp Antr. 09 02 2008, 11:20

Han1baL

Han1baL
Lead Administrator
Lead Administrator

InFinity rašo:Istrinkin sita mano

jei tu ten varai tai tau 5metai vaikuti.
Prie PC sustra meta o in real jauciu perdziuves kaip bbz kas.

4oGames serveriukas. ;pp Empty Re: oGames serveriukas. ;pp Antr. 09 02 2008, 11:52

ValenTine

ValenTine
Narys
Narys

Han1baL rašo:
InFinity rašo:Istrinkin sita mano

jei tu ten varai tai tau 5metai vaikuti.
Prie PC sustra meta o in real jauciu perdziuves kaip bbz kas.

Cia GTA-MP stumia

5oGames serveriukas. ;pp Empty Re: oGames serveriukas. ;pp Antr. 09 02 2008, 12:38

Han1baL

Han1baL
Lead Administrator
Lead Administrator

ValenTine rašo:
Han1baL rašo:
InFinity rašo:Istrinkin sita mano

jei tu ten varai tai tau 5metai vaikuti.
Prie PC sustra meta o in real jauciu perdziuves kaip bbz kas.

Cia GTA-MP stumia

klausiau Reamio ir es-t sake ne jie... abejoju ar GTA-MP cia GTA-MP padoryus zmones nemanau kad jie taip elgtusi...

6oGames serveriukas. ;pp Empty Re: oGames serveriukas. ;pp Antr. 09 02 2008, 12:39

ValenTine

ValenTine
Narys
Narys

Han1baL rašo:
ValenTine rašo:
Han1baL rašo:
InFinity rašo:Istrinkin sita mano

jei tu ten varai tai tau 5metai vaikuti.
Prie PC sustra meta o in real jauciu perdziuves kaip bbz kas.

Cia GTA-MP stumia

klausiau Reamio ir es-t sake ne jie... abejoju ar GTA-MP cia GTA-MP padoryus zmones nemanau kad jie taip elgtusi...

Dar syki apsilankyk http://www.gaidysyranonzservas.duxiskiservai.xz.lt/ matysi nes pakeite jau

7oGames serveriukas. ;pp Empty Re: oGames serveriukas. ;pp Antr. 09 02 2008, 12:41

Han1baL

Han1baL
Lead Administrator
Lead Administrator

ValenTine rašo:
Han1baL rašo:
ValenTine rašo:
Han1baL rašo:
InFinity rašo:Istrinkin sita mano

jei tu ten varai tai tau 5metai vaikuti.
Prie PC sustra meta o in real jauciu perdziuves kaip bbz kas.

Cia GTA-MP stumia

klausiau Reamio ir es-t sake ne jie... abejoju ar GTA-MP cia GTA-MP padoryus zmones nemanau kad jie taip elgtusi...

Dar syki apsilankyk http://www.gaidysyranonzservas.duxiskiservai.xz.lt/ matysi nes pakeite jau

tai gal koks kitas zmogus sukures tema ir raso Razz

8oGames serveriukas. ;pp Empty Re: oGames serveriukas. ;pp Antr. 09 02 2008, 13:16

ValenTine

ValenTine
Narys
Narys

Han1baL rašo:
ValenTine rašo:
Han1baL rašo:
ValenTine rašo:
Han1baL rašo:
InFinity rašo:Istrinkin sita mano

jei tu ten varai tai tau 5metai vaikuti.
Prie PC sustra meta o in real jauciu perdziuves kaip bbz kas.

Cia GTA-MP stumia

klausiau Reamio ir es-t sake ne jie... abejoju ar GTA-MP cia GTA-MP padoryus zmones nemanau kad jie taip elgtusi...

Dar syki apsilankyk http://www.gaidysyranonzservas.duxiskiservai.xz.lt/ matysi nes pakeite jau

tai gal koks kitas zmogus sukures tema ir raso Razz


nonz man ta parase pirmas xD Paskui AS daviau adresa L1F3 ... Ir pakeite tie matyt...

9oGames serveriukas. ;pp Empty Re: oGames serveriukas. ;pp Antr. 09 02 2008, 14:27

InFinity

InFinity
Veteranas
Veteranas

Han1baL rašo:
InFinity rašo:Istrinkin sita mano

jei tu ten varai tai tau 5metai vaikuti.
Prie PC sustra meta o in real jauciu perdziuves kaip bbz kas.

Krc Hanibal Nesuprantu Del Ko Cia Uzsirevoei? Galvoji Kad As Ant Sito Servo Stumiu? As Norejua pasakyti Kad Istrintu Ne Sia Tema o Mano Post Nes Ten Buvau Kazka Blogai Parases As Cia Ne Taip Klausima Suformulavau
Istrinkit Sita Mano=Istrinkit Mano Post Pries Tai Kazka SUveles Buvau

P.S Uzsirove uz Nieka Is Oro Ble Nesuprantu As Tavo Mastymo Kiek Pastebejau Tai Cia Tikrai Niekas Mano Minties Nesuprato Ble Pavarges Buvau Ir Rasiau Kazka

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume