Lithuanian RolePlay City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumas skirtas LT-RPC nariams. Serverio IP 84.32.30.4:8585


You are not connected. Please login or register

Glen Park Crips namo gaisras

3 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1Glen Park Crips namo gaisras Empty Glen Park Crips namo gaisras Št. 09 06 2008, 12:03

F3R@L

F3R@L
Game Admin
Game Admin

Taigi šiandien maždaug apie 12:30 buvo padegtas Glen Park Crips gaujos namas, deje jo išgelbeti nepavyko , išnešeme tik apratūra ir ktius reikalingus daiktus , aišku namą gesinti padėjo , o dabar lauksime kol namą atstatys arba pirksime naują štai gelio nuotaukos iš įvykio pažiurėkite gal išvysite save Very Happy , beje ant sienos radome užraša La Sanrados del to veinas iš jų narių gavo CK , mes jį pašalinom , aiškų keikas supyko , nu atisprašau jei ką sugadinau bet buvo IC reikalas:

Glen Park Crips namo gaisras 64187527

Glen Park Crips namo gaisras 21879568

https://lt-rpc.forumlt.com

2Glen Park Crips namo gaisras Empty Re: Glen Park Crips namo gaisras Št. 09 06 2008, 14:36

F3R@L

F3R@L
Game Admin
Game Admin

Ypač man patiko kad visi padėjo gesinti

https://lt-rpc.forumlt.com

3Glen Park Crips namo gaisras Empty Re: Glen Park Crips namo gaisras Št. 09 06 2008, 15:30

Han1baL

Han1baL
Lead Administrator
Lead Administrator

Greiciau Fanis tegul suraso viska ka Brigadai sudet visisa kord ir pns bus ydomiau RP pvz jei sudegins ka jie gales atstatyti Razz
Beje man tai labai patinka toki padegimai bet kad rradot uzrasa La Sangrados tai iskur zinojot kas toks padege is tos guajos? :/

4Glen Park Crips namo gaisras Empty Re: Glen Park Crips namo gaisras Št. 09 06 2008, 15:42

TreaXy ;*

TreaXy ;*
Veteranas
Veteranas

Han1baL rašo:Greiciau Fanis tegul suraso viska ka Brigadai sudet visisa kord ir pns bus ydomiau RP pvz jei sudegins ka jie gales atstatyti Razz
Beje man tai labai patinka toki padegimai bet kad rradot uzrasa La Sangrados tai iskur zinojot kas toks padege is tos guajos? :/

Ten rusai pakiso mus... Bet dabar.... Loading.....

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume