Lithuanian RolePlay City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumas skirtas LT-RPC nariams. Serverio IP 84.32.30.4:8585


You are not connected. Please login or register

Sekmės visiems :)

+3
Han1baL
F3R@L
BenCe
7 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1Sekmės visiems :) Empty Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 13:32

BenCe

BenCe
Naujokas
Naujokas

Taigi, šiandien aš ir Adamas paliekam šį, na, daugelio vadintu geriausiu, kitaip sakant diždiausią rp lygį turinčiu serveriu.Iš esmės negaliu teigti, kad čia melas ir kad čia žaisti nebuvo smagu. Buvo tikrai įdomu rp'inti su tą išmanančiais žmonėmis.Taip pat ir adminų komanda tikrai nebloga, neskaitant keletos žmonių....Dėl išėjimo priežasties tai net nežinau...Gal dėl mažo aktyvumo žaidėju...Visi sakė, kad gerai ir su tiek žmonių net ir tokiame dideliame mieste, bet iš tikrūjų taip nėra...Nėra taip linksma, kaip iš tikrūjų turėtu būti tokiame mieste, bankų plėšimai ir t.t. Kita vertus galbūt niekam nėra didelis praradimas, kad mes išeinam, galbūt kitiems tai bus į naudą Smile.
Pabaigai norėčiau tiesiog palinkėt han1bal, kad suprastum pats save ir negalvotum, kad esi aukščiau už kitus, nes taip niekada nebuvo ir nebus Smile) .

Čia dar toks epizodas...
Sekmės visiems :) 0a3e9e98f1c220024adcea8790743271682

Na, kagi, sėkmės Jums visiems.

http://sharatai.too.lt

2Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 13:35

F3R@L

F3R@L
Game Admin
Game Admin

Neisiek

https://lt-rpc.forumlt.com

3Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 13:35

Han1baL

Han1baL
Lead Administrator
Lead Administrator

Ja sita foto turiu Bet prie ko cia as ausktesnis? as visada Admin=Player losiu per RP jokiomis adm koamndomis nesinaudoju savo naudams...
o Del Gonzo tai man nera zodziu as ta foto turiu man ja atsiunte Adam as manau akd Gonzo sugryzo tik supisti srw o ne padeti...

4Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 13:36

Adam_Wolf


Ex - Admin
Ex - Admin

Bey Bey For All Smile

5Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 13:37

Adam_Wolf


Ex - Admin
Ex - Admin

Han1baL rašo:Ja sita foto turiu Bet prie ko cia as ausktesnis? as visada Admin=Player losiu per RP jokiomis adm koamndomis nesinaudoju savo naudams...
o Del Gonzo tai man nera zodziu as ta foto turiu man ja atsiunte Adam as manau akd Gonzo sugryzo tik supisti srw o ne padeti...

Han1bal tu visada save laikai auksciau uz visus...

6Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 13:38

Han1baL

Han1baL
Lead Administrator
Lead Administrator

Adam_Wolf rašo:
Han1baL rašo:Ja sita foto turiu Bet prie ko cia as ausktesnis? as visada Admin=Player losiu per RP jokiomis adm koamndomis nesinaudoju savo naudams...
o Del Gonzo tai man nera zodziu as ta foto turiu man ja atsiunte Adam as manau akd Gonzo sugryzo tik supisti srw o ne padeti...

Han1bal tu visada save laikai auksciau uz visus...

parodyk koki pavyzdy kad laikau kazkodel ausktesniu save? nu kokia foto gal turi arba koki teksta nukopines esi ar pns.
seniau tirkai buvau pripazystu bet kaip isejau su ne adm charu palosiau ismokau daug labai losti bunant ne adm ir atejes atgal y adm losiu lyg nebuciau adm ir daugelis RP'ino kaip ir su Gerald.

7Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 13:39

Adam_Wolf


Ex - Admin
Ex - Admin

Han1baL rašo:
Adam_Wolf rašo:
Han1baL rašo:Ja sita foto turiu Bet prie ko cia as ausktesnis? as visada Admin=Player losiu per RP jokiomis adm koamndomis nesinaudoju savo naudams...
o Del Gonzo tai man nera zodziu as ta foto turiu man ja atsiunte Adam as manau akd Gonzo sugryzo tik supisti srw o ne padeti...

Han1bal tu visada save laikai auksciau uz visus...

parodyk koki pavyzdy kad laikau kazkodel ausktesniu save? nu kokia foto gal turi arba koki teksta nukopines esi ar pns.
seniau tirkai buvau pripazystu bet kaip isejau su ne adm charu palosiau ismokau daug labai losti bunant ne adm ir atejes atgal y adm losiu lyg nebuciau adm ir daugelis RP'ino kaip ir su Gerald.

O kaip kitiems sakai:
Gana gauju ar mafiju ir t.t. o pats kuri ir vargo nejauti....

8Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 13:40

Adam_Wolf


Ex - Admin
Ex - Admin

Laukiam gonzo apsireiskimo.

9Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 13:42

Han1baL

Han1baL
Lead Administrator
Lead Administrator

Adam_Wolf rašo:
Han1baL rašo:
Adam_Wolf rašo:
Han1baL rašo:Ja sita foto turiu Bet prie ko cia as ausktesnis? as visada Admin=Player losiu per RP jokiomis adm koamndomis nesinaudoju savo naudams...
o Del Gonzo tai man nera zodziu as ta foto turiu man ja atsiunte Adam as manau akd Gonzo sugryzo tik supisti srw o ne padeti...

Han1bal tu visada save laikai auksciau uz visus...

parodyk koki pavyzdy kad laikau kazkodel ausktesniu save? nu kokia foto gal turi arba koki teksta nukopines esi ar pns.
seniau tirkai buvau pripazystu bet kaip isejau su ne adm charu palosiau ismokau daug labai losti bunant ne adm ir atejes atgal y adm losiu lyg nebuciau adm ir daugelis RP'ino kaip ir su Gerald.

O kaip kitiems sakai:
Gana gauju ar mafiju ir t.t. o pats kuri ir vargo nejauti....

sakiau kaip nebuvo Faction WIPE gi padare Faction WIPE tia ir kuriu ir + dar yra vieta vienam gangui ir vienai mafijai arba vietoje ju galiam komerciniu arba valdzios organizaciju padaryt.
Gonzo dabar ateis ir sakys:
LOL iseinu is adm
daugiau nieko kito ir nesitikek is jo Very Happy

10Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 13:45

Adam_Wolf


Ex - Admin
Ex - Admin

zaidejai pamatys to "Puikiausio,geriausio,sauniausio" gonzo dalykus.

11Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 13:52

BenCe

BenCe
Naujokas
Naujokas

Ginčijates be jokio reikalo Smile

http://sharatai.too.lt

12Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 14:35

F3R@L

F3R@L
Game Admin
Game Admin

I6ejote be jokio reikalo geraiu neišeikite

https://lt-rpc.forumlt.com

13Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 20:45

R E M I

R E M I
Ex - Admin
Ex - Admin

Jo han1bal, pats nejauti niekada Smile Beto reikejo manes klausyt han1bal, o jus vistiek savo varot . Servas su tokiu owneriu kaip rejected arba gonzo niekada nebus geras, jie masto arba pagal everlast arba isvis nemasto (nepykit Wink )

14Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 21:16

Han1baL

Han1baL
Lead Administrator
Lead Administrator

R E M I rašo:Jo han1bal, pats nejauti niekada Smile Beto reikejo manes klausyt han1bal, o jus vistiek savo varot . Servas su tokiu owneriu kaip rejected arba gonzo niekada nebus geras, jie masto arba pagal everlast arba isvis nemasto (nepykit Wink )

dabar Rejected gerai viska masto seniau ten akip Everlast mastydavo bet dabar dudoa savo idejas arba kitu zaideju apie Gonzo tai nera zodziu Very Happy

15Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 21:17

Johnathan.

Johnathan.
Veteranas
Veteranas

Gonzas kieciausias Very Happy

16Sekmės visiems :) Empty Re: Sekmės visiems :) Št. 09 06 2008, 22:24

Rejected

Rejected
Lead Administrator
Lead Administrator

Jomajo subreskit , nx uzpisa tokie zmones kaip jus.

CIA INTERNETINIS ZAIDIMAS!

Nustokit ta Drama kelti nx.

O ne jis padare ta , o ne jis ta , visi verkiat nx ir pasitraukiat.Nesugebat normaliai issiaiskinti , o iskarto begat , tai ir begit be savo "E-Dramos" , rakinu tema.

https://lt-rpc.forumlt.com

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume