Lithuanian RolePlay City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumas skirtas LT-RPC nariams. Serverio IP 84.32.30.4:8585


You are not connected. Please login or register

Los Santos Police Academy No.1

2 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1Los Santos Police Academy No.1 Empty Los Santos Police Academy No.1 Sk. 09 07 2008, 11:21

WARRIOR

WARRIOR
Game Admin
Game Admin

Los Santos Police Academy No.1

Tagi atejo laikas kai los santos miestui prireike nauju policininku taigi as skelbiu atranka i policija, naketas rasykite cia prasimai zaidime prijimti i policija tiesiog bus ignuoruojamos nors koks bebudum geras RP'eris.

Anketa.
IC:
1.Vardas:
2.Pavarde:
3.Lytis:
4.Jusu phsihine bukle:
5.Metai:
6.Ar turite vairavimo pazimejima:
7.Ar turite zmona,vaiku:
8.Ar esate dirbe policijoje, Jei esate kiek laiko:
9.Kodel butent norite stoti i LSPD pajegas?( Jei cia bus tuscia ir daugiau nei 10 zodziu anketa bus atmesta):
10.Ar Ismoksite taysykles kuriu jums reikes norint dirbti LSPD?:(Taysykles)
11:Jusu kilme?:
12:Ar turite patirties su ginklais?:(1-10)

OOC:
1.Vardas:
2.Ar turite Ventrilo?:
3.Ar turite Mikrafona?:
4.Kiek zaidziate Rp servuose?:
5.Ar turite kitu Characteriu?Jei taip tai butina pasakiti nes mes galime paziureti.:
6.Kiek per diena galite praleisti laiko prie Rp Serverio?:
7.Ar turite problemu snkeknat mirkrafonu?:
8.Ar daznai jus galiu pmatyti IG?:
______________________________________________________________________
Nezinote kaip busite prijimti?
Jus busite prijimti taip.
Jei tikrai norite dirbti LSPD
Jums reikes ismokti Taysykles jas galite rasit cia (Taysykles)
Paskiau kai jusu anketa bu prijimta jums reikes ismokti taysyskles
Veliau susisiekti su manim IG ir jas papsakiti,Kad man paskaiu nereiktu jusu desimt kartu mokinti.Jus susirade mane pasakot kas toks esat ir t.t. Jus man pasakot visas |tasykles, jei viska pasakot teisingai Jus busite prijimts i LSPD, Bei busite toliau apmokomas kaip elgtis su LSPD tehnika bei ginklais.

https://lt-rpc.forumlt.com

2Los Santos Police Academy No.1 Empty Re: Los Santos Police Academy No.1 Antr. 09 09 2008, 19:30

laurynas


Naujokas
Naujokas

1.Vardas:Mark 2.Pavarde:Spencer3. Lytis:vyras 4.Jusu phsihine bukle:gera 5.Metai:22 6.Ar turite vairavimo pazimejima:taip 7.Ar turite zmona,vaiku:ne 8.Ar esate dirbe policijoje, Jei esate kiek laiko:esu 1 savaite 9.Kodel butent norite stoti i LSPD pajega man patinka teisybe 10.Ar Ismoksite taysykles kuriu jums reikes norint dirbti LSPD?:(Taysykles) makausi11:Jusu kilme?:losantos12:Ar turite patirties su ginklais?:(1-10)71.Vardas:laurynas2.Ar turite Ventrilo?:taip3.Ar turite Mikrafona?:taip4.Kiek zaidziate Rp servuose?:2 savaites5.Ar turite kitu Characteriu?Jei taip tai butina pasakiti nes mes galime paziureti.:ne6.Kiek per diena galite praleisti laiko prie Rp Serverio?:3-47.Ar turite problemu snkeknat mirkrafonu?:ne8.Ar daznai jus galiu pmatyti IG?:ne

Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume